^ powrót

Nasze sukcesy i porażki

Niniejsza lista będzie uzupełniana stopniowo, bo jak widać mamy "nieznaczne" zaległości ;)

2014:

  • II Namysłowski Klasyk (5 X 2014):
    • Trzecie miejsce w kategorii A, czyli do 23 roku (5 open): Paweł Szlęk.
  • I Ceramiczny Bike Maraton w Bolesławcu (21 IX 2014):
    • Drugie miejsce w kategorii M2, dystans Mega: Paweł Szlęk
    • Pierwsze miejsce w czasówce na rowerze stacjonarnym: Paweł Szlęk
  • Puchar w jeździe indywidualnej na czas "Śniadanie Mistrzów" - Wilkszyn (ostatnia impreza 14 IX)
    • Drugie miejsce M2: Paweł Szlęk, 5-te miejsce w klasyfikacji generalnej.
  • Maraton szosowy "Liczyrzepa" - Karpacz, 6 IX 2014:
    • Trzecie miejsce M4S, trasa Mega: Gerard Skalski,
    • Trzecie miejsce, K2S, trasa Mini: Cecylia Czartoryska,
    • Drugie miejsce, M4I, trasa Mini: Mariusz Gniado,
    • Pierwsze miejsce, M2I, trasa Mini: Marcin Rau.
  • Jeziorak Tour (30 VIII 2014): 
    • PIERWSZE miejsce: Wiesława Prokopczyk, w kategorii K4S, na dystansie MINI (2. miejsce w open kobiet)
  • Śniadanie Mistrzów - indywidualna jazda na czas w Wilkszynie (10 VIII 2014):
    • Paweł Szlęk: DRUGIE miejsce w M2 i PIĄTE w OPEN po 3 z 4 przejazdów
  • VIII Kołobrzeski Maraton Rowerowy (9 VIII 2014):
    • DRUGIE miejsce: Wiesława Prokopczyk, w kategorii K4S, na dystansie MINI, (13. miejsce w open kobiet)
  • XI Klasyk Kłodzki (26 VII 2014):
    • PIERWSZE miejsce: Antoni Kaźmierczak, w kategorii M6I, na dystansie MEGA 110
    • PIERWSZE miejsce: Zenon Janiak, w kategorii M5I, na dystansie MEGA 110
    • PIERWSZE miejsce: Marcin Rau, w kategorii M2I, na dystansie MINI 67
  • Korona Kocich Gór (13 VII 2014):
    • PIERWSZE miejsce: Małgorzata Pawlaczek, w kategorii K4, na dystansie 46,8 km
    • TRZECIE miejsca: Marian Przybylski, w kategorii M5, na dystansie 46,8 km
  • Pętla Drawska (14 VI 2014):
    • PIERWSZE miejsce: Wiesława Prokopczyk, w kategorii K4S, na dystansie MINI (4. miejsce w open kobiet)
  • Supermaraton Jastrzębi Łaskich (8 VI 2014):
    • PIERWSZE miejsce: Wiesława Prokopczyk, w kategorii K4S, na dystansie MINI (7. miejsce w open kobiet)

2012:

  • ULTRAMARATON ROWEROWY im. OLKA CZAPNIKA - ŚWINOUJŚCIE - 19.05.2012
  • KLASYK RADKOWSKI - RADKÓW - 05.05.2012

2011:

  • JEZIORAK TOUR - IŁAWA 2011 - 17.09.2011
  • XIII DOŻYNKOWY WYŚCIG KOLARSKI PARAMI ZAWONIA 2011 - 04.09.2011
  • AMBER ROAD 2011 - 27.08.2011
  • DIALLO UPHILL RACE ŚNIEŻKA 2010 - 07.08.2011
  • KLASYK KŁODZKI - 30.07.2011
  • II SZOSOWY MARATON ROWEROWY o BECZUŁKĘ MIODU - 16.07.2011
  • X GORZOWSKI MARATON ROWEROWY - 02.07.2011
  • II SZOSOWY MARATON ROWEROWY - 'LICZYRZEPA' - 18.06.2011
  • X ULTRAMARATON ROWEROWY IM. OLKA CZAPNIKA - 04.06.2011
  • VI LESZCZYŃSKI MARATON ROWEROWY - 29.05.2011
  • GRYFICKIE MARATONY ROWEROWE IM. T. SOBKOWIAKA - 14.05.2011
  • II PĘTLA STOŁOWOGÓRSKA - KLASYK RADKOWSKI 2011 - 07.05.2011
  • V TRZEBNICKI MARATON ROWEROWY 'ŻĄDŁO SZERSZENIA' 2011 - 30.04.2011

2010:

  • AUTOSTRADA NA CZAS - 11.11.2010
  • AMBER ROAD 2010 - 28.08.2010
  • DIALLO UPHILL RACE ŚNIEŻKA 2010 - 08.08.2010
  • KLASYK KŁODZKI 2010 - 07.08.2010
  • PĘTLA BESKIDZKA I O 'BECZUŁKĘ MIODU' 2010 - 10.07 i 17.07.2010
  • IX GORZOWSKI MARATON ROWEROWY 2010 - 26.06.2010
  • V CHOSZCZEŃSKI MARATON ROWEROWY PĘTLA DRAWSKA 2010 - 12.06.2010
  • V LESZCZYŃSKI MARATON ROWEROWY 2010 - 29.05.2010
  • GRYFICKIE MARATONY ROWEROWE IM. TADEUSZA SOBKOWIAKA 2010 - 22.05.2010
  • KLASYK RADKOWSKI 2010 - 08.05.2010
  • IV TRZEBNICKI MARATON ROWEROWY 'ŻĄDŁO SZERSZENIA' 2010 - 24.04.2010

2009:

  • OLEŚNICKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2009 - 11.10.2009
  • IV KOLARSKI WYŚCIG NA CZAS PARAMI O 'PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻMIGRÓD' - 04.10.2009
  • GREEN CYKLO BIES POLAŃCZYK - 19.09.2009
  • XI DOŻYNKOWY WYŚCIG KOLARSKI PARAMI ZAWONIA - 06.09.2009
  • 'JEZIORAK TOUR' IŁAWA - 05.09.2009
  • VI WYŚCIG 'DWÓJEK KOLARSKICH' GRACZE - 30.08.2009
  • IV KOŁOBRZESKI MARATON ROWEROWY - 22.08.2009
  • VI 'KLASYK KŁODZKI' ZIELENIEC - 08.08.2009
  • SZOSOWY MARATON ROWEROWY 'PĘTLA BESKIDZKA' ISTEBNA - 11.07.2009
  • SUPERMARATONY ROWEROWE 'GRYFLAND' - GRYFICE 13.06.2009
  • SZTAFETA CZWÓREK KOLARSKICH - TRZEBNICA - 06.06.2009
  • IV LESZCZYŃSKI MARATON ROWEROWY - 30.05.2009
  • IX ULTRAMARATON ROWEROWY IM. OLKA CZAPNIKA - ŚWINOUJŚCIE 2009 - 23.05.2009
  • III KOLARSKI WYŚCIG NA CZAS PARAMI O PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻMIGRÓD - 17.05.2009
  • IV CHOSZCZEŃSKI MARATON ROWEROWY 'PĘTLA DRAWSKA' - 09.05.2009
  • VIII KOLARSKI WYŚCIG NA CZAS O 'PUCHAR BURMISTRZA ŻMIGRODU' - 03.05.2009
  • III TRZEBNICKI MARATON ROWEROWY 'ŻĄDŁO SZERSZENIA' - 25.04.2009

2008:

  • OLEŚNICKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2008 - 12.10.2008
  • X DOŻYNKOWY WYŚCIG KOLARSKI PARAMI ZAWONIA - 07.09.2008
  • SUPERMARATON SZOSOWY 'JEZIORAK TOUR' IŁAWA - 06.09.2008
  • V WYŚCIG 'DWÓJEK KOLARSKICH' GRACZE - 31.08.2008
  • VII GORZOWSKI MARATON ROWEROWY - 23.08.2008
  • V JUBILEUSZOWY 'KLASYK KŁODZKI' ZIELENIEC - 09.08.2008
  • X TRÓJKI KOLARSKIE GŁUCHOŁAZY - 27.07.2008
  • IV ŁOBESKI MARATON ROWEROWY im. EUGENIUSZA GOSTOMCZYKA - 19.07.2008
  • 'PĘTLA KARKONOSKO-IZERSKA' JELENIA GÓRA/PODGÓRZYN - 05-06.07.2008
  • SZOSOWY MARATON ROWEROWY 'PĘTLA BESKIDZKA' ISTEBNA - 28.06.2008
  • '730-KM NA 730-LECIE BARLINKA' - 07-08.06.2008
  • XV KOLARSKIE KRYTERIUM ULICZNE O 'PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻMIGRÓD' - 01.06.2008
  • III LESZCZYŃSKI MARATON ROWEROWY - 17.05.2008
  • II TRZEBNICKI MARATON ROWEROWY 'ŻĄDŁO SZERSZENIA' - 10.05.2008
  • VII KOLARSKI WYŚCIG NA CZAS O 'PUCHAR BURMISTRZA ŻMIGRODU' - 04.05.2008
  • SUPERMARATON ROWEROWY 'GRYFLAND' - GRYFICE 26.04.2008
  • BIKE MARATON 2008 - WROCŁAW 20.04.2008
  • CZASÓWKA OLEŚNICA-TRZEBNICA (INAUGURACJA SEZONU) - 13.04.2008
  • ROZPOCZĘCIE SZERSZENIOWEGO SEZONU ROWEROWEGO - 20.01.2008

2007:

  • ZŁOTE GACIE - 11.11.2007
  • I TRZEBNICKI MARATON ROWEROWY 'ŻĄDŁO SZERSZENIA' - 15.09.2007